Warsztaty

Art Meetings to nie tylko koncerty, dyskusje i spotkania.

Głęboko wierzymy w to, że podejmowane przez nas działania są pełne wtedy, kiedy przekroczymy barierę: wykonawca – widz i pozwolimy sobie na zbudowanie nowej jakości w spotkaniu artystów i zaangażowanej społeczności lokalnej. Chcemy dzielić się doświadczeniem i zachęcamy do odkrywania oraz kreowania swoich talentów.

Dlatego przy każdej edycji Art Meetings dbamy o przygotowanie rozwijających warsztatów, w których udział będzie fascynującym przeżyciem i przygodą.

W tym roku będzie można wziąć udział w następujących warsztatach:

Warsztaty „Samoróbka”

„Samoróbka” to unikalny na światową skalę projekt warsztatów realizowany przez Pawła Romańczuka, lidera wrocławskiej grupy Małe Instrumenty. Niezwykły pomysł na warsztaty dedykowany jest tworzonym samodzielnie instrumentom muzycznym.

Każdy z uczestników zajęć będzie miał niepowtarzalną okazję wcielenia się w roli konstruktowa instrumentu muzycznego a także artysty, koncertującego na tak stworzonym dziele.

Kto wie, może dzięki temu odkryjemy nowych, oryginalnych artystów?

Doświadczenia zmierzać będą w stronę odkrywania własnych rozwiązań, eksperymentów, pobudzania twórczości, akceptującej sukcesy jak i pożyteczne porażki. W kontraście do rzeczywistości konsumpcyjnej, warsztaty te są odświeżającą refleksją na temat istoty twórczości własnej i rozwoju na różnych etapach życia.

Paweł Romańczuk warsztaty “Samoróbka” realizował już ponad 50 razy, w krajach takich jak Polska, Austria, Turcja czy USA. Po raz pierwszy ten intrygujący pomysł zostanie zrealizowany w Ukrainie.

Warsztaty przeznaczone są dla dzieci i nauczycieli.

www:  http://maleinstrumenty.pl/index-PL.php
Facebook:  http://www.facebook.com/maleinstrumenty
Youtube:  https://youtu.be/9hzHMRI22aQ